07/Apr/2023 - OPEN Ad1 B+AN+AI Latin - | ≡ |
Table of results
No. of participants: 17 | Start number | ||||||||||||||
Adjudicators | 14Ballesté Tomas, Jordi / Curtó Corman, Yaiza | 16Díaz Falcón, David / Beccari, Denise | 17Diez Martin, Daniel / Sáez Ca~nadillas, Ruth | 18Eguia Arias, Mikel / Macarrilla Franco, Sara | 20Garcia Nicolas, Alejandro / Fenoll Pérez, M Inmaculada | 21Gómez Ramos, Matías / Danylenko, Elvina | 22Gómez Ucrainet, Alejandro / Denikina, Anastasiia | 26Jarque, Nestor Adrián / García Peris, Andrea | 27Lirio Gonzalves, Mario / Culebradas Cruz, Ainhoa | 28López Segura, Juan Pedro / Llaudes García, Blanca | 29Merenguer Torres, David / Proskurina, Diana | 30Pascual Iniesta, Guillem / Illes, Diandra Aniela | 31Pérez Pérez, Lluís / Teba Fort, Cristina | 32Quiles Esclapez, José Vicente / Mollá Medina, Raquel | 33Rodriguez Fernández, Kevin / Massuti Calderón, María |
A) Abreu, Miguel P) Ivanov, Valeri Q) Perez, Siscu S) Rovira, Isaac T) Ruiz, Christian Sanchez |
5 0 4 2 1 |
5 5 5 5 5 |
0 5 5 5 5 |
5 4 5 5 5 |
3 1 0 0 2 |
5 5 3 5 5 |
2 5 5 5 0 |
0 0 1 3 4 |
5 5 3 5 5 |
2 2 0 3 1 |
5 5 5 5 5 |
5 5 5 5 5 |
5 5 5 5 5 |
1 4 4 0 5 |
2 0 0 0 0 |
Result of 1st round | 12 | 25 | 20 | 24 | 6 | 23 | 17 | 8 | 23 | 8 | 25 | 25 | 25 | 14 | 2 |
Qualified for 2nd round | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | |||||
A) Abreu, Miguel P) Ivanov, Valeri Q) Perez, Siscu S) Rovira, Isaac T) Ruiz, Christian Sanchez |
5 5 5 5 5 |
0 5 5 4 5 |
2 0 0 0 0 |
0 0 0 0 0 |
0 0 5 0 0 |
5 1 0 4 5 |
5 5 5 5 5 |
5 5 5 5 5 |
3 5 5 3 5 |
0 0 0 0 0 |
|||||
Result of 2nd round | 25 | 19 | 2 | 0 | 5 | 15 | 25 | 25 | 21 | 0 | |||||
Qualified for final | X | X | X | X | X | X | |||||||||
Result of final | 13,0 | 23,0 | 30,0 | 12,0 | 5,0 | 22,0 | |||||||||
Start number | 14Ballesté Tomas, Jordi / Curtó Corman, Yaiza | 16Díaz Falcón, David / Beccari, Denise | 17Diez Martin, Daniel / Sáez Ca~nadillas, Ruth | 18Eguia Arias, Mikel / Macarrilla Franco, Sara | 20Garcia Nicolas, Alejandro / Fenoll Pérez, M Inmaculada | 21Gómez Ramos, Matías / Danylenko, Elvina | 22Gómez Ucrainet, Alejandro / Denikina, Anastasiia | 26Jarque, Nestor Adrián / García Peris, Andrea | 27Lirio Gonzalves, Mario / Culebradas Cruz, Ainhoa | 28López Segura, Juan Pedro / Llaudes García, Blanca | 29Merenguer Torres, David / Proskurina, Diana | 30Pascual Iniesta, Guillem / Illes, Diandra Aniela | 31Pérez Pérez, Lluís / Teba Fort, Cristina | 32Quiles Esclapez, José Vicente / Mollá Medina, Raquel | 33Rodriguez Fernández, Kevin / Massuti Calderón, María |
Rank from Rank to |
13 |
3 |
5 |
9 |
16 |
10 12 |
8 |
14 15 |
6 |
14 15 |
2 |
1 |
4 |
10 12 |
17 |
No. of participants: 17 | Start number | ||||||||||||||
Adjudicators | 35Vigo Outón, David / Mordillo Ramírez, Silvia | 309García Pintor, Jesus / Soto Castro, Soledad | |||||||||||||
A) Abreu, Miguel P) Ivanov, Valeri Q) Perez, Siscu S) Rovira, Isaac T) Ruiz, Christian Sanchez |
5 5 5 5 5 |
5 4 5 2 2 |
|||||||||||||
Result of 1st round | 25 | 18 | |||||||||||||
Qualified for 2nd round | X | X | |||||||||||||
A) Abreu, Miguel P) Ivanov, Valeri Q) Perez, Siscu S) Rovira, Isaac T) Ruiz, Christian Sanchez |
5 4 0 4 0 |
0 0 0 0 0 |
|||||||||||||
Result of 2nd round | 13 | 0 | |||||||||||||
Qualified for final | |||||||||||||||
Result of final | |||||||||||||||
Start number | 35Vigo Outón, David / Mordillo Ramírez, Silvia | 309García Pintor, Jesus / Soto Castro, Soledad | |||||||||||||
Rank from Rank to |
7 |
10 12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|